Zaposleni


ucitelj

 Zaposleni e-naslov
Vanda Alibegović vanda.alibegovic(at)osvp.si
Dunja Blaznik dunja.blaznik(at)osvp.si
Petra Bobnar petra.bobnar(at)osvp.si
Nežka Brglez nezka.brglez(at)osvp.si
Slavica Cafuta slavica.cafuta(at)osvp.si
Jera Csipö jera.csipo(at)osvp.si
Jana Čarman jana.carman(at)osvp.si
Mateja Demšar mateja.demsar(at)osvp.si
Eva Dobovičnik eva.dobovicnik(at)osvp.si
Sanja Gregorc sanja.gregorc(at)osvp.si
Ivanka Hočevar Istenič ivanka.hocevar-istenic(at)osvp.si
Marijana Jerković marijana.jerkovic(at)osvp.si
Marjeta Jezernik marjeta.jezernik(at)osvp.si
Andrej Kavčič andrej.kavcic(at)osvp.si
Timotej Hugo Kemr timotej.kemr(at)osvp.si
Karmen Kete karmen.kete(at)osvp.si
Martina Kobal Mandelj martina.kobal-mandelj(at)osvp.si
Bronka Kosec bronka.kosec(at)osvp.si
Neža Kozina neza.kozina(at)osvp.si
Mirko Krajnc mirko.krajnc(at)osvp.si
Jaka Krištofelc jaka.kristofelc(at)osvp.si
Katarina Lavrič katarina.lavric(at)osvp.si
Nastja Leskovec – porodniški dopust nastja.leskovec(at)osvp.si
Špela Lipovšek spela.lipovsek(at)osvp.si
Branka Majce branka.majce(at)osvp.si
dr. Kristina Malgaj kristina.malgaj(at)osvp.si
Petra Matkovič petra.matkovic(at)osvp.si
Karin Mezek karin.mezek(at)osvp.si
Saša Mezek Zupančič sasa.mezek-zupancic(at)osvp.si
Maša Mohar masa.mohar(at)osvp.si
Vesna Nikolić vesna.nikolic(at)osvp.si
Maja Omahen maja.omahen(at)osvp.si
Tina Pajnik tina.pajnik(at)osvp.si
Janko Pernar spo(at)osvp.si
Ana Plešec ana.plesec(at)osvp.si
Irena Por irena.por(at)osvp.si
Katja Presetnik katja.presetnik(at)osvp.si
Urška Pust urska.pust(at)osvp.si
Suzana Rebec suzana.rebec(at)osvp.si
Klemen Sagadin klemen.sagadin(at)osvp.si
Sonja Salajko sonja.salajko(at)osvp.si
Nataša Skok natasa.skok(at)osvp.si
Anita Smole anita.smole(at)osvp.si
Teja Stepišnik Turk teja.stepisnik(at)osvp.si
Asja Stojić asja.stojic(at)osvp.si
Mojca Špende mojca.spende(at)osvp.si
Katarina Šulin Žabota katarina.sulin(at)osvp.si
Peter Terčič peter.tercic(at)osvp.si
Mojca Tomažič – porodniški dopust mojca.tomazic(at)osvp.si
Maja Tratar maja.tratar(at)osvp.si
Maja Vuga maja.vuga(at)osvp.si
Kaja Zadnikar kaja.zadnikar(at)osvp.si
Alenka Zajec alenka.zajec(at)osvp.si
Zala Završnik – porodniški dopust zala.zavrsnik(at)osvp.si
Maja Žura maja.zura(at)osvp.si

 

Vsi e-poštni naslovi, objavljeni na spletnih straneh OŠ Vide Pregarc, vsebujejo namesto znaka “@” nadomestni zapis “(at)” zaradi varovanja šolskih e-poštnih naslovov pred neželeno pošto. Prosimo vas, da pri pošiljanju e-pošte zapis “(at)” zamenjate z znakom “@”.

Hvala za razumevanje.

Dostopnost