Interesne dejavnosti

interesneUčenci imajo na šoli možnosti izbirati med številnimi interesnimi in klubskimi dejavnostmi.

V šolskem letu 2018/2019 so učenci izbrali naslednje interesne dejavnosti:

krožek razred mentor termin
English Film Club 6.–9. r P. Matkovič  četrtek, 7. ura
folklora 2.–5. r S. Salajko  petek, 13.15-14.00
glasbeni krožek 1.–3. r V. Alibegović  petek, 5. ura
gledališka igra 1.–3. r V. Nikolić  petek, 5. ura
gospodinjski krožek 6. r K. Kete  torek, 7. in 8. ura/lihi
grafično oblikovanje 6.–9. r A. Kavčič  sreda, 6. ura
italijanski krožek 3.–6. r S. Salajko  torek, 6. ura
joga za otroke 1.–3. r M. Kobal Mandelj  petek, 5. ura
kinološki krožek 1.−3. r J. Čarman  po dogovoru
klekljanje 5., 6. r A. Zajec  torek, 6. ura
lego krožek 3.−4. r D. Blaznik  sreda, P
lego robotika 6.–9. r K. Presetnik
likovni krožek 6.–9. r M. Žura  torek, 7. in 8. ura; petek, P
likovno-ustvarjalne delavnice 1.−3. r M. Jezernik  petek, 5. ura
mladi člani RK/RK 1.−9. r T. Bras  po dogovoru
mladi gasilec 1.–3. r I. H. Istenič  petek, 5. ura
mladinski pevski zbor 6.–9. r A. Zajec  ponedeljek, 7. ura; sreda, 6. in 7. ura; petek, P
naravoslovni krožek 1.–3. r S. Mezek  petek, 5. ura
nemški krožek Kinderšpas I 1.–3. r K. Malgaj   petek, 5. ura
otroški pevski zbor 2., 3. r A. Zajec  četrtek, P
otroški pevski zbor 4., 5. r A. Zajec  ponedeljek, 6. ura
plesno-gibalne ustvarjalnice 1.–3. r M. Jerković  petek, 5. ura
pravljično-ustvarjalni krožek 1.–3. r M. Por  petek, 5. ura
prometni krožek 6.–9. r M. Omahen sreda, 6. ura
računalniški krožek 1. r A. Smole  petek, 5. ura
računalniški krožek 2., 3. r A. Smole
šah 3.–5. r zunanji sodelavec torek, 14.00-14.45
vivarijski krožek 5.–9. r M. Krajnc
vrtnarjenje 3.–5. r N. Skok po dogovoru
Z glavo na potep 1.–5. r S. Mezek po dogovoru

 *ostali termini ID bodo usklajeni z urniki mentorjev in učencev v mesecu septembru

klubskeKlubske dejavnosti

dejavnost razred izvajalec predvideni termini
atletika 1.−5. AAD Slovan sreda, 14.00−14.45; četrtek, 16.00−16.45
gimnastika 1.−5. GD Zelena jama torek, 15.25−16.10; petek, 13.45−14.30
judo 1.–4. ŠD Judo klub Sokol ponedeljek, 13.45−14.30; četrtek, 14.35−16.10
košarka 3.–8. KD Slovan torek, 15.55−16.45; petek, 15.00−16.30
košarka 3.–8. OKŠ Ljubljana torek, 13.45−15.15; četrtek, 13.45−15.15
košarka 5.–8. ŽKD Ježica četrtek, 15.15−16.00
namizni tenis 1.−5. NTD Kajuh-Slovan sreda, 14.45−16.15
nogomet 1.–5. ONŠ Ljubljana sreda, 15.15−16.45
rokomet – deklice 2.–5. RK Krim sreda, 13.45−15.15
ritmična gimnastika 1.−5. r ŠD Špička petek, 14.30−16.45
tenis 1.−5. r Zavod NET ŠPORT sreda, 16.15−17.00